مهندسی کشاورزی

دانلود رایگان جزوه فیزیولوژی گیاهان زراعی دکتری کشاورزی

کانال تلگرام تخصصی شیمی

فیزیولوژی گیاهان زراعی کشف قوانینی که بر تغذیه گیاه و رشد و نمو آن حکومت می‌کند، شناخت توانایی واقعی سلولها در انجام فعالیتهای بیولوژیک و همچنین ارائه روشهایی که ظهور یکی از توانائیهای سلولی را امکان‌پذیر می‌سازد، هدف اساسی فیزیولوژی گیاهی محسوب می‌شود.

همانطور که مسیر روشن بسیاری از اکتشافات نظری ، منشا پیشرفتهایی در یکی از شاخه‌های تجربی علوم است، نتایج حاصل از مطالعاتی که در همه شئون علمی بالاخص در فیزیولوژی گیاهی صورت گرفته، باعث توسعه و پیشرفت واقعی کشاورزی شده و آن را از صورت ابتدایی خود در نخستین روزهای ظهور انسان به صورت کاملا پیشرفته امروزی ، مبدل ساخته است.

از طرف دیگر ، ترقیات سریع فیزیولوژی گیاهی نیز خود مدیون ترقیات علوم دیگری مانند فیزیک و شیمی است، زیرا عملا کلیه اعمال متابولیزم سلولها بر اساس قوانینی تفسیر می‌شوند که در مورد عالم بیجان شناخته شده‌اند. شک نیست که علم فیزیولوژی گیاهی ، علمی است تجربی و همه کوششهایی که در این زمینه صورت می‌گیرند، به شناسایی بیش از پیش ماده زنده منجر می‌شوند. به علاوه فیزیولوژی گیاهی ، علم پایه مستقلی است که دارای مفاهیم خاصی بوده، شیوه مخصوصی در تجربیات آن مشاهده می‌شود.

جزوه ای که در پیش رو دارید جزوه  فیزیولوژی گیاهان زراعی دکتری کشاورزی موسسه سنجش و دانش و مشتمل بر ۲۹۸ صفحه می باشد جزوه شامل مسائل و مثال های فراوان همراه با حل تشریحی مسائل و موضوعات مربوطه می باشد. در اینجا می توانید جزوه فیزیولوژی گیاهان زراعی دکتری کشاورزی جهت آمادگی آزمون دکترای رشته کشاورزي را رایگان دانلود کنید.

پسورد:

www.endbook.net

دانلود مستقیم

 

‫۲ دیدگاه ها

  1. با سلام
    لطفا جزوه فیزیولوژی گیاهان زراعی و علوفه ای و صنعتی و طرح آزمایشات و غلات و دیم رو ایمیل بفرمایید. چون گزینه دانلود فعال نیست
    ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا