مدیریت و حسابداری

دانلود رایگان مجموعه دروس تخصصی دکتری مدیریت بازرگانی (بازاریابی)

کانال تلگرام تخصصی شیمی

وظیفه بازاریابی، و مدیریت و مدیریت بازار شناخت نیازها، خواسته هاي انسانی و رفع آن ها از طریق فرایند مبادله منابع می باشد. پیتر دراکر بیان می کند؛ از دیدگاه مشتریان، بازاریابی دربرگیرنده همه ي فعالیت هاي یک سازمان است بنابراین بجاست به جاي واژه بازاریابی، از عبارت مدیریت بازار که در برگیرنده ي فعالیت هاي گسترده تري در سازمان می باشد استفاده کرد.

مفاهیم اساسی بازاریابی

بازاریابی شامل مجموعه ي از فعالیت هاي تولیدي، توزیعی و تجاري است که کالاها را سریع تر و ساده تر به دست مصرف کننده نهایی برساند. علم بازاریابی به وسیله تبلیغات مصرف کنندگان را با کالاها و خدمات مختلفی آشنا نموده و از طریق ایجاد انگیزه، افراد را به خرید این محصولات براي رفع نیازهاي خود تشویق می نماید.

مدیریت بازرگانی از مهمترین بخش های مدیریت شرکت های تجاری است زمانی یک شرکت می تواند بین خود مشتریان و خریدارانش ارتباط تجاری خوبی برقرار کند که یک مدیر بازرگانی موفق داشته باشد . فردی که مدیریت بازرگانی یک بنگاه اقتصادی را به عهده می گیرد در جذب مشتریان و عرضه و معرفی صحیح و اصول محصول یا خدمات یک شرکت تلاش می کند و به طور طبیعی مدیر بازرگانی فردی است که نقش اساسی در سود و زیان شرکتها دارد . دوره کارشناسی مدیریت بازرگانی یکی از دوره های تحصیلی آموزش عالی است و هدف از تشکیل این دوره آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز سازمانها، اداره ها، موسسه ها و شرکتهای دولتی و خصوصی در زمینه بازرگانی با وظایف و هدفهای گوناگون در سطوح کارشناسی می باشد.

هدف از این رشته عبارت است از : آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمانهای بازرگانی ، افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل مبتنی به مدیریت ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوط به هر یک از این مسائل ، ارزیابی راه حلهای مختلف در مورد هر مسأله و تصمیم گیری و اجرای تصممیمات متخذه و ….

جزوه  مجموعه دروس تخصصی دکتری مدیریت بازرگانی (بازاریابی) موسسه سنجش و دانش و مشتمل بر ۱۷۴ صفحه می باشد جزوه شامل مسائل و مثال های فراوان همراه با حل تشریحی مسائل و موضوعات مربوطه می باشد. در اینجا می توانید جزوه مجموعه دروس تخصصی دکتری مدیریت بازرگانی (بازاریابی) جهت آمادگی آزمون دکترای رشته مدیریت بازرگانی را رایگان دانلود کنید.

پسورد:

www.endbook.net

دانلود مستقیم

‫۱۲ دیدگاه ها

  1. منتظر پسوزد فایل مربوط به جزوه دکترای مدیریت رشته مدیریت بازرگانی هستم

 1. سلام وقت بخیر
  من متاسفانه اصلا نتونستم دانلود کنم جزوات و بنظرتون ایراد از کجاست؟

  1. متشکرم گروه آقای خلیلی
   چقدر جزوات با نظم و از روی کارشناسی دسته بندی شدن
   بهره ی شما معنویست .ممنون

 2. سلام وقت به خیر بینهایت از شما بابت جزوه های مفید گروه دکترا ی مدیریتتون تشکر میکنم با وجود مشکلات مالی این روزها این جزوات خیلی برای ما مفیده و به بچه های ایران کمک بزرگی میکنین ممنون میشم مشکل دانلود مستقیم رو رفع کنین سپاسگزارم

  1. سلام . روی دانلود با لینک مستقیم نگه دارید باز کردن در صفحه جدید رو بزنید شروع به دانلود میکنه

 3. سلام و روزبخیر. واقعاً ممنون از اینکه دوستانی که قصد شرکت در آزمون دکترا رو دارند، یاری می کنید. متاسفانه، علیرغم تلاش برای باز کردن فایل ها در یک صفحه جدید و حتی در یک پنجره ی جدید، مشکل دانلود مستقیم رفع نشد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا