کانال تلگرام تخصصی شیمی

قوانین و مقررات خرید

قبل از خرید لطفاً قوانین زیر را مطالعه کنید.

۱- محصولات دانلودی فقط برای یک نفر است و انتشار فایل ها به هر نحو مجاز نبوده و مورد رضایت ناشر نمی باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت. و پس از ذخیره سبد خرید می بایست اطلاعات خود را به همراه تایید قوانین خرید برای ما ارسال کنید و باشما با قبول این شرایط می پذیرید که از نشر هر نوع فایل های دانلودی از این وبسایت خودداری کنید و حقوق کپی رایت فایل ها را حفظ نمائید.

۲- به لحاظ دانلودی بودن فایل های این مجموعه لطفا در خرید خود دقت لازم را داشته باشید، پس از خرید امکان استرداد مبلغ نخواهد بود و با توجه به نمونه تدریس های ارائه شده شما می توانید از  کیفیت و سطح آموزش اطلاعات لازم را کسب کنید ضمن اینکه اطلاعات کامل فایل ها داده شده است و در صورت نیاز می توانید با شماره ۰۹۱۰۹۳۰۱۶۲۵ به نام محمد خلیلی تماس حاصل کنید.

۳- کیفیت فیلم های ارائه شده فراتر از کیفیت های نمونه در سایت می باشد و در این زمینه به خریداران محترم تضمین داده می شود.

۴- پس از انجام فرایند خرید لینکی مبنی بر اطلاعات خرید با ایمیل شما ارسال خواهد شد پس لطفا در پر کردن اطلاعات تماس دقت کافی را مبذول دارید تا در صورت بروز مشکل بتوان از طریق اطلاعات خرید ارسال شده توسط شما پیگیری های لازم انجام شود.

۵- لینک های دانلودی به جهت حفاظت اطلاعات نشر، تا ۴۸ ساعت معتبر می باشند و شما تا سه بار مجاز به دانلود این فایل ها خواهید بود، پس دقت کنید که اطلاعاتتان از دست نرود و با مشکل مواجه نشوید.

۶- پس از استفاده فایل ها از شما دانشجوی عزیز درخواست می شود که در نظر سنجی شرکت کنید و انتقاد و پیشنهاد خود را جهت بهبود سطح آموزش برای ما ارسال نمائید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن